top of page

O NAS

JEU ART  

to miejsce, w którym dzieje się szerokopojęta sztuka. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy - na Mokotowskiej 48.

W Naszym punkcie możecie Państwo zakupić niepowtarzalne dzieła doświadczonych oraz młodych artystów - obrazy abstrakcyjne, rzeźby oraz pojedyncze egzemplarze mebli i dodatki oraz artystyczną biżuterię.

Naszym głównym kierunkiem jest awangarda, ponieważ lubimy wychodzić poza schematy. 

Istnieje również możliwość wynajęcia Naszej przestrzeni na eventy czy wernisaże oraz jako miejsce do sesji zdjęciowych. Zorganizuj u Nas swój pop- up store . 

Wszystkim artystom umożliwiamy również pokazanie swoich prac w Naszej galerii dzięki wynajęciu części powierzchni .  

Jeśli masz swój artystyczny pomysł, który chciałbyś zrealizować z Nami - odezwij się. 

"Uwielbiam przeglądać pomysły innych artystów i stwierdziłam, że warto by było podzielić się z państwem dziełami, które moim zdaniem są fantastyczne. Chcę pomagać również młodym artystom sprzedawać swoje dzieła na rynku, bo z autopsji wiem jak ciężko jest każdemu z nich wdrożyć część biznesową w swoje działania. Każdy dom, każda przestrzeń potrzebuje sztuki, bez niej powierzchnia wydaje się być pusta. Ludzie czują się lepiej w jej otoczeniu. Przyjdź do nas a pomogę Ci dobrać odpowiednie dzieło lub zrealizujemy twój własny pomysł.

Sztuka jest również świetnym pomysłem na prezent. Nigdy nie jest banalna. Zawsze wartościowa. 

 

Szczególnie sztuka nowoczesna ma w sobie tą cząstkę, dzięki której nasze zmysły zaczynają działać i analizować. Wywołuje u nas często skrajne emocje dlatego przyciąga tak wielu ludzi. Często jest tematem do dyskusji. 

 

-Aleksandra Pieniążek, założycielka

bottom of page